Polsbroekerdam Klever Montage Bokaal - 11-06-2022 (203)
Commentator 1 Danny Baas Contactpersoon van de springersraad Laura Maaijen Contactpersoon Vereniging Liesbeth de Groot - de With Wedstrijdleider 1 Frank van der Horst Wedstrijdleider 2 Jens Vlasveld
Finale
Meisjes
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
140  Gemma van Oosterom ZV 14.65 12.83nat 12.81 3
064  Lieke Stolwijk ZV 15.40 13.0113.22 nat 2
095  Thalina van der Wind LS 15.46 13.5813.86 nat 1
Dames
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
180  Suzanne Mulder VL 15.69 13.9311.44 15.21 2
110  Gerianne Boer LS 15.18 14.4114.63 nat 3
026  Fabiënne Overbeek PD 16.18 14.4612.95 15.54 1
Senioren
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
091  Sander van Vliet PD 19.45 17.78nat 18.03 6
168  Daniel Cluistra PD 19.79 18.0017.70 nat 8
066  Paul van Meijeren ZV 19.53 18.03b.s. 16.68 7
048  Wijnan van Ingen ZV 19.72 18.39nat 19.34 4
166  Lucas van Eijk VL 20.96 18.82afg. afg. 5
122  Thomas van Midden VL 21.30 19.5719.94 18.15 2
043  Chris Anker VL 20.48 19.60afg. afg. 3
086  Rian Baas PD 21.95 20.0217.05 b.s. 1
Jongens
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
195  Jonathan Timmerarends LS 18.32 15.9115.33 nat 3
206  Harmen Bogaard PD 18.59 16.6615.63 nat 2
019  Wessel Schenk VL 19.00 17.0415.54 15.85 1
Junioren
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
045  Mark van der Horst VL 20.88 18.1917.83 18.33 4
100  Hidde van Dam LS 20.84 18.7418.70 17.49 3
148  Guus Hoogland LS 20.37 19.2118.84 20.37 1
017  Reinier Overbeek PD 21.38 19.35afg. afg. 2
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
183  Lisanne Cazant SV 13.30 12.83 nat 11.16 4
058  Nikita van Dijk SV 13.65 11.56 11.17 12.18 5
141  Esther Wesselink LS 12.95 afg. afg. afg.  
140  Gemma van Oosterom ZV(F3) 14.65 12.40 12.30 12.83 3
064  Lieke Stolwijk ZV(F2) 15.40 12.22 12.46 13.01 2
095  Thalina van der Wind LS(F1) 15.46 11.58 nat 13.58 1
Dames Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
110  Gerianne Boer LS(F2) 15.18 nat nat 14.41 2
031  Brenda Baars PD 14.53 12.51 12.24 12.84 8
118  Julia van Eijk VL 15.03 12.74 nat 12.60 9
041  Leonie de Regt LS 13.70 11.85 nat 11.75 10
198  Laura Maaijen PD 16.07 13.67 13.55 11.02 6
180  Suzanne Mulder VL(F3) 15.69 13.12 13.93 12.21 3
188  Joriene Baas PD 15.42 13.02 12.52 13.81 4
147  Kimberly Slootjes VL 16.32 13.74 12.43 11.88 5
026  Fabiënne Overbeek PD(F1) 16.18 14.46 nat 14.17 1
160  Demi Groothedde JV 16.30 11.89 12.91 12.78 7
Senioren Topklasse groep 2
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
048  Wijnan van Ingen ZV(F5) 19.72 15.91 15.74 18.39 2
066  Paul van Meijeren ZV(F6) 19.53 17.44 nat 18.03 3
011  Theo van Kooten VL 20.60 16.33 17.02 16.53 7
091  Sander van Vliet PD(F8) 19.45 17.78 nat nat 5
163  Matthieu van Vuuren PD 18.66 14.86 17.31 nat 6
168  Daniel Cluistra PD(F7) 19.79 17.42 17.51 18.00 4
043  Chris Anker VL(F2) 20.48 19.60 afg. afg. 1
Senioren Topklasse groep 1
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
122  Thomas van Midden VL(F3) 21.30 16.70 18.59 19.57 2
098  Wouter van Midden VL 21.42 16.11 15.93 15.93 5
166  Lucas van Eijk VL(F4) 20.96 nat 18.82 nat 3
123  Erwin Timmerarends LS 21.49 17.68 nat b.s. 4
042  Jaco de Groot ZV 22.21 bles. afg. afg.  
086  Rian Baas PD(F1) 21.95 19.44 b.s. 20.02 1
Jongens Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
113  Willard Schep PD 15.42 12.50 13.47 14.19 8
093  Adriaan Lokhorst LS 15.44 14.17 14.93 15.40 4
062  Ferran Houdijk PD 18.10 15.26 nat 14.50 5
189  Gerwin de Jong PD 17.32 14.53 13.64 14.13 7
129  Karsten Klarenbeek VL 18.38 14.83 13.90 15.13 6
019  Wessel Schenk VL(F1) 19.00 15.99 17.04 nat 1
206  Harmen Bogaard PD(F2) 18.59 16.66 15.13 14.95 2
195  Jonathan Timmerarends LS(F3) 18.32 14.90 15.50 15.91 3
Junioren Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
050  Ruben van Eijk VL 17.75 16.10 13.92 11.80 6
055  Roef Eijzenga JV 17.46 13.28 nat nat 8
101  Rick Cazant SV 17.95 15.79 15.80 13.03 7
045  Mark van der Horst VL(F4) 20.88 nat 18.19 16.66 4
148  Guus Hoogland LS(F2) 20.37 16.90 19.21 16.16 2
128  Harmen Timmerarends LS 19.36 15.99 17.14 nat 5
100  Hidde van Dam LS(F3) 20.84 18.74 18.17 16.10 3
017  Reinier Overbeek PD(F1) 21.38 17.57 19.35 afg. 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.82 meter - Dames: 17.22 meter - Junioren: 20.65 meter - Jongens: 19.79 meter - Meisjes: 15.53 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond