Zegveld Snacker Dekker Bokaal (R Nrd) - 29-06-2022 (95)
Contactpersoon van de springersraad Wijnan van Ingen Contactpersoon Vereniging Anton Kastelein Wedstrijdleider 1 Tino Leliveld Wedstrijdleider 2 Jens Vlasveld
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
116  Roza Verburg ZV 13.28 11.49 11.40 11.83 2
105  Tessa van Vliet ZV 12.61 10.80 11.05 10.61 3
023  Sanne Hoogenboom LS 12.58 11.62 11.67 11.93 1
127  Mariska Verweij LS 11.33 9.64 10.55 10.33 4
Dames A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
074  Rosalie van der Knaap ZV 10.62 9.54 9.45 nat 11
174  Celine Cazant LS 12.42 9.82 11.04 11.25 8
032  Elsina van der Knaap ZV 11.49 10.63 11.05 11.10 9
077  Danielle de Jong SV 12.58 11.43 11.98 11.57 5
085  Nicole Uitman SV 14.16 nat 12.14 12.20 3
125  Eline Kastelein ZV 13.76 9.25 10.68 11.37 7
106  Elise Boer ZV 12.89 11.57 11.58 11.19 6
131  Kristel Uitman SV 12.14 nat nat 10.58 10
120  Lisanne Kroon LS 13.14 afg. afg. afg.  
110  Gerianne Boer LS 15.18 14.31 14.11 nat 1
161  Moniek van Vliet ZV 14.28 11.41 nat 12.01 4
041  Leonie de Regt LS 13.70 nat 12.37 b.s. 2
Jongens 2
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
211  Mart van der Schaft ZV 13.05 11.34 11.97 13.05 1
210  Joël Nap LS 13.42 9.82 10.79 11.73 5
162  Joost Fokker SV 13.92 afw. afw. afw.  
082  Tim Beukers ZV 12.72 11.25 11.18 12.72 2
117  Ronald Tukker LS 12.47 afw. afw. afw.  
053  Fynn van Niekerk ZV 11.98 11.34 nat 10.46 6
104  Martin den Boer SV 12.98 11.01 11.70 12.12 4
021  Mark Boer ZV 13.67 12.08 12.57 12.62 3
208  Julian van der Wind LS 14.54 afw. afw. afw.  
Jongens 1
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
037  Lute van Dam LS 16.00 14.19 14.53 14.82 2
212  Joël Kastelein ZV 14.28 12.87 afg. afg. 6
076  Sander Kastelein ZV 14.97 12.54 13.83 b.s. 4
130  Arien Kastelein ZV 15.54 14.61 14.86 14.04 1
028  Thomas Meijer ZV 13.19 nat nat 11.58 9
119  Gijs Kool SV 13.24 nat 11.97 nat 8
154  Robert Miltenburg SV 15.19 nat 12.77 12.12 7
103  Reinier de Bruin LS 14.69 12.87 14.69 14.49 3
036  Jorian Kastelein ZV 14.65 13.73 b.s. nat 5
Mixklasse B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
138  Leon de Wit ZV 14.18 11.97 13.64 13.12 2
089  Menno Maaijen ZV 14.54 11.84 12.30 12.77 5
137  Bertjan de Groot ZV 13.59 10.70 11.47 11.33 8
132  Ronald van Bemmel LS 17.51 11.99 nat 12.54 7
052  Floris van Elzakker ZV 18.64 11.84 14.23 13.80 1
073  Wieger van der Vaart LS 15.13 12.85 11.88 13.57 4
111  Niels van der Kroef LS 17.54 nat nat 12.67 6
030  Bram den Hartogh LS 16.33 13.62 nat 13.14 3
Mixklasse A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
013  Eimert van Ingen ZV 17.18 16.02 16.54 12.53 3
159  Arie van der Knaap ZV 16.35 14.57 14.45 15.33 5
136  Jorn Kamphof LS 18.26 15.32 15.27 14.95 6
084  Twan Kastelein ZV 18.49 nat 15.12 12.18 7
061  Ruben Bezuijen SV 16.45 afg. afg. afg.  
169  Corné de Regt LS 17.56 15.80 nat 15.27 4
178  Aron Verburg ZV 17.81 nat nat 16.75 2
139  Gerwin Kastelein ZV 18.33 16.68 18.33 b.s. 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.07 meter - Dames: 15.90 meter - Junioren: 19.62 meter - Jongens: 17.32 meter - Meisjes: 13.73 meter
Schansrecords: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.76 meter - Meisjes: 15.27 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond