Burgum 1e klasse - 27-05-2023 (141)
Wedstrijdleiding Albert Heins en Hendrik Schukken Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI 13.0912.68 12.94 3
121  Lisanne de Jong, Buitenpost BT 13.40nat nat 2
095  Inez Bouwman, Niehove GR 13.6411.92 nat 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
077  Hanneke Westert, Sneek IJ 14.5413.70 nat 3
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 15.1012.98 12.10 2
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS 15.21nat 17.29 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
026  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 19.1817.72 nat 5
016  Oane Galama, Hilaard HS 19.70nat nat 4
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip HS 20.09nat 20.68 2
025  Freark Kramer, It Heidenskip HS 20.24nat 20.57 3
029  Bauke de Jong, Parrega HS 20.6919.50 19.30 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
034  Djurre de Jong, Burgum BG 15.7015.92 16.74 1
108  Sietse Lefferts, Buitenpost BT 15.75nat 13.27 3
089  Brent Monsma, Tzummarum WI 16.4016.49 nat 2
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 17.9718.49 17.23 3
096  Germ Terpstra, Tzum WI 19.0517.94 19.00 2
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 19.5915.90 nat 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
121  Lisanne de Jong, Buitenpost(F2) BT 11.85 12.47 13.40 2
094  Mirije Zorgdrager, Workum HS nat 12.12 12.37 5
078  Dani√ęlle Hielema, Grijpskerk GR 12.11 nat 11.88 6
114  Jeltske Terpstra, Tzum(F3) WI 12.99 13.09 12.68 3
095  Inez Bouwman, Niehove(F1) GR nat 12.72 13.64 1
087  Sanne Bouwstra, Reduzum WI afg. afg. afg.  
079  Yenthe van Kammen, Burgum BG 12.06 12.46 nat 4
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
152  Marije Reitsma, IJlst(F2) IJ 14.23 15.10 nat 2
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.33 nat 13.67 5
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 12.32 13.23 12.73 8
120  Pytrix Westra, Burgum BG 12.79 13.49 14.04 6
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS nat 15.21 10.43 1
075  Femke Rispens, Niehove GR 14.44 14.33 13.44 4
102  Femke Brouwer, Arum WI nat 13.80 11.97 7
077  Hanneke Westert, Sneek(F3) IJ nat 14.54 nat 3
Mixklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 18.36 nat nat 1
020  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 16.41 14.84 b.s. 5
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS 16.97 14.17 nat 2
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS 14.92 nat 15.81 6
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 14.36 nat 14.71 7
002  Alwin Fonk, Burgum BG 16.64 nat nat 3
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 14.72 nat 16.50 4
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
025  Freark Kramer, It Heidenskip(F2) HS 19.91 18.85 20.24 2
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip(F3) HS 18.24 19.01 20.09 3
016  Oane Galama, Hilaard(F4) HS 19.70 nat nat 4
029  Bauke de Jong, Parrega(F1) HS nat nat 20.69 1
015  Rutger Piersma, Koudum HS nat nat nat  
112  Minne Smit, Winsum WI 16.54 16.17 nat 7
026  Sytse Bokma, Hindeloopen(F5) HS 17.15 16.43 19.18 5
007  Nard Brandsma, Warkum HS 16.56 18.06 16.49 6
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
162  Timo v/d Knaap, Sneek IJ 14.99 nat nat 4
034  Djurre de Jong, Burgum(F3) BG nat 15.39 15.70 3
129  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 14.78 nat 14.56 6
051  Martijn Zuidersma, Kollumerpomp BT afg. afg. afg.  
108  Sietse Lefferts, Buitenpost(F2) BT 15.33 nat 15.75 2
089  Brent Monsma, Tzummarum(F1) WI nat 15.39 16.40 1
135  Melle Veenstra, Surhuizum BT 12.29 14.22 afg. 7
117  Mads Tolsma, Berlikum WI 14.21 14.92 12.42 5
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 15.77 nat 16.70 6
006  Auke Jan Jilderda, Burgum BG 16.16 nat 17.03 5
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 17.90 nat 19.59 1
096  Germ Terpstra, Tzum(F2) WI b.s. 19.05 12.47 2
116  Peter Faber, Oldehove GR 16.48 15.84 15.61 7
123  Riemer Durk Krol, Heeg(F3) IJ nat 16.48 17.97 3
009  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 17.13 nat nat 4
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI b.s. nat 14.17 8
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.94 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 17.63 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 17.63 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 17.63 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond