De wedstrijdkalender is nog niet definitief vastgesteld en kan de komende periode nog wijzigen.

 DatumTijdPlaatsNaam
1za 11-05-202413:00Kockengen3e klasse
2za 11-05-202413:00KockengenJeugd
3za 11-05-202415:00Kockengen2e klasse
4za 11-05-202418:30Kockengen1e klasse
5di 14-05-202419:00Kockengen3e klasse
6wo 15-05-202419:00Kockengen1e klasse
7za 18-05-202413:00Linschoten3e klasse
8za 18-05-202413:00LinschotenJeugd
9za 18-05-202415:00LinschotenVeehandel Spruit Bokaal 2e kl
10za 18-05-202418:30LinschotenVan Vliet Caravans Cup
11wo 22-05-202419:00Polsbroekerdam2e klasse
12za 25-05-202413:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal 3e kl
13za 25-05-202413:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal Jeugd
14za 25-05-202415:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal 2e kl
15za 25-05-202418:30ZegveldVerburg Kaas Bokaal
16di 28-05-202419:00Linschoten3e klasse
17wo 29-05-202419:00LinschotenLange Willem Trofee (Camping "de Boerderij")
18za 01-06-202413:00Jaarsveld3e klasse
19za 01-06-202413:00JaarsveldJeugd
20za 01-06-202415:00Jaarsveld2e klasse
21za 01-06-202418:30Jaarsveld1e klasse
22wo 05-06-202419:00Kockengen2e klasse
23za 08-06-202413:00Linschoten3e klasse
24za 08-06-202413:00LinschotenJeugd
25za 08-06-202415:00Linschoten2e klasse
26za 08-06-202418:30LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart Bokaal
27di 11-06-202419:00ZegveldOns pakken ze niet Bokaal 3e kl
28wo 12-06-202419:00ZegveldSnacker Dekker Bokaal
29za 15-06-202413:00Jaarsveld3e klasse
30za 15-06-202413:00JaarsveldJeugd
31za 15-06-202415:00Jaarsveld2e klasse
32za 15-06-202418:30Jaarsveld1e klasse
33wo 19-06-202419:00Linschoten2e klasse
34za 22-06-202413:00Vlist3e klasse
35za 22-06-202413:00VlistJeugd
36za 22-06-202415:00Vlist2e klasse
37za 22-06-202418:30Vlist1e klasse
38di 25-06-202419:00Jaarsveld3e klasse
39wo 26-06-202419:00Jaarsveld1e klasse
40za 29-06-202413:00Polsbroekerdam3e klasse
41za 29-06-202413:00PolsbroekerdamJeugd
42za 29-06-202415:00Polsbroekerdam1e klasse
43za 29-06-202418:30Polsbroekerdam2e klasse
44wo 03-07-202419:00ZegveldThe Audit Company Bokaal 2e kl
45za 06-07-202414:00WinsumTweekamp Friesland-Holland
46di 09-07-202419:00Polsbroekerdam3e klasse
47wo 10-07-202419:00Polsbroekerdam1e klasse
48za 13-07-202413:00ZegveldZegvelds Kampioenschap 3e kl
49za 13-07-202413:00ZegveldZegvelds Kampioenschap Jeugd
50za 13-07-202415:00ZegveldZegvelds Kampioenschap 2e kl
51za 13-07-202418:30ZegveldZegvelds Kampioenschap
52wo 17-07-202419:00Vlist2e klasse
53wo 17-07-202419:00VlistJeugd
54za 20-07-202413:00Jaarsveld3e klasse
55za 20-07-202413:00JaarsveldJeugd
56za 20-07-202415:00Jaarsveld2e klasse
57za 20-07-202418:30Jaarsveld1e klasse
58di 23-07-202419:00Polsbroekerdam3e klasse
59di 23-07-202419:00PolsbroekerdamJeugd
60wo 24-07-202419:00Vlist1e klasse
61za 27-07-202413:00Linschoten3e klasse
62za 27-07-202413:00LinschotenJeugd
63za 27-07-202415:00LinschotenZwarte Bokaal 2e kl
64za 27-07-202418:30LinschotenVKP Beveiligingstechniek Trofee
65do 01-08-202411:00It HeidenskipJeugd NFM voorronde
66do 01-08-202415:00It HeidenskipJeugd NFM Finale
67za 03-08-20249:00It HeidenskipNFM (ochtendronde)
68za 03-08-202413:00It HeidenskipNFM (middagronde)
69wo 07-08-202418:30ZegveldDe Wit Aggregaten Bokaal 2e kl
70wo 07-08-202418:30ZegveldDe Wit Aggregaten Bokaal Jeugd
71vr 09-08-202418:30KockengenHollands Kampioenschap Jeugd
72za 10-08-202413:00Kockengen3e klasse
73za 10-08-202413:00KockengenJeugd
74za 10-08-202415:00Kockengen2e klasse
75za 10-08-202418:30Kockengen1e klasse
76di 13-08-202418:30Vlist3e klasse
77di 13-08-202418:30VlistJeugd
78wo 14-08-202418:30Vlist1e klasse
79za 17-08-202414:00VlistHollands Kampioenschap
80wo 21-08-202418:30Jaarsveld2e klasse
81wo 21-08-202418:30JaarsveldJeugd
82vr 23-08-202418:30ZegveldBoer Bert Bokaal
83za 24-08-202413:00BurgumNederlandse Kampioenschappen Jeugd Fierljeppen
84ma 26-08-202418:30Vlist2e klasse
85di 27-08-202418:30Vlist3e klasse
86wo 28-08-202418:30Polsbroekerdam1e klasse
87za 31-08-202414:00PolsbroekerdamNederlandse Kampioenschappen Fierljeppen

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond