Uitslag Tweekamp
It Heidenskip 02-07-2022

CategorieHollandFrieslandVerschil
Totaal 404.63 406.66 2.03
Senioren151.72151.60 0.12
Dames 59.40 62.37 2.97
Junioren 75.81 74.76 1.05
Jongens 62.27 60.26 2.01
Meisjes 55.43 57.67 2.24
Drempelafstanden: Senioren 16 meter, Dames 12 meter, Junioren 15 meter, Jongens 13 meter, Meisjes 11 meter

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Finale 1Finale 2
1Sytse Bokma, WorkumHS21.1319.2721.13 (p.r.)0.000.00
2Rutger Piersma, KoudumHS20.220.0020.22 (p.r.)0.000.00
3Erwin Timmerarends, BodegravenLS20.0920.090.0019.700.00
4Lucas van Eijk, HaastrechtVL19.6119.280.0018.7819.61
5Ysbrand Galama, WarkumHS19.5518.0719.3319.5519.52
6Rian Baas, GoudaPD19.1918.7419.100.0019.19
7Thomas van Midden, VlistVL19.0919.0519.090.0019.03
8Oane Galama, HilaardHS18.8018.8018.110.000.00

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Finale 1Finale 2
1Bauke de Jong, ParregaHS18.9917.8118.990.000.00
2Wouter van Midden, VlistVL18.620.0017.1618.620.00
3Jan Teade Nauta, IJlstIJ18.5017.7413.9818.500.00
4Chris Anker, VlistVL18.4816.6317.2918.4817.73
5Daniel Cluistra, HaastrechtPD18.3918.0917.6818.2818.39
6Wijnan van Ingen, ZegveldZV18.2516.4217.350.0018.25
7Minne Smit, WinsumWI17.360.0017.3616.780.00
8Jarno Hoekstra, IJlstIJ17.0516.5816.620.0017.05

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Finale 1Finale 2
1Tessa Kramer, AmersfoortHS16.2214.3913.9916.220.00
2Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS15.8714.7114.1915.8715.20
3Sigrid Bokma, HindeloopenHS15.3714.1915.3714.6614.26
4Suzanne Mulder, VlistVL15.0912.8113.4015.090.00
5Fabiƫnne Overbeek, BenschopPD14.940.0014.9414.690.00
6Femke Brouwer, ArumWI14.9112.7413.5414.5214.91
7Demi Groothedde, JaarsveldJV14.7314.450.0014.7314.63
8Kimberly Slootjes, HaastrechtVL14.6414.6414.250.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Finale 1Finale 2
1Reinier Overbeek, BenschopPD20.2619.170.0018.8820.26
2Guus Hoogland, MontfoortLS20.2020.2016.0718.140.00
3Wisse Broekstra, TzummarumWI19.5816.830.0018.2219.58
4Michiel Zijlstra, OosthemIJ18.6416.4517.6418.64 (p.r.)0.00
5Germ Terpstra, TzumWI18.5117.2817.550.0018.51
6Riemer Durk Krol, HeegIJ18.0317.8818.030.0015.50
7Hidde van Dam, MontfoortLS17.7417.740.000.0017.73
8Harmen Timmerarends, MontfoortLS17.6115.360.0017.6117.43

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Finale 1Finale 2
1Wessel Schenk, SchoonhovenVL17.0414.8015.910.0017.04
2Auke Jan Jilderda, BurgumBG16.1315.5116.1315.260.00
3Timo v/d Knaap, SneekIJ15.9611.640.0014.0315.96
4Jonathan Timmerarends, MontfoortLS15.250.0015.2514.9114.94
5Brent Monsma, TzummarumWI15.1715.170.0015.0215.06
6Karsten Klarenbeek, HaastrechtVL15.0414.0615.0414.550.00
7Ferran Houdijk, PolsbroekPD14.9414.830.0014.9414.88
8Mads Tolsma, BerlikumWI0.000.000.000.000.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Finale 1Finale 2
1Hanneke Westert, SneekIJ15.4915.4914.7614.9614.00
2Berber de Vries, MantgumWI15.1313.4414.2115.13 (p.r.)11.53
3Lieke Stolwijk, BodegravenZV14.5912.2812.5612.5014.59 (p.r.)
4Thalina van der Wind, SnelrewaardLS14.3512.7914.3514.340.00
5Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI13.780.000.000.0013.78
6Nikita van Dijk, KamerikSV13.5912.2412.240.0013.59 (p.r.)
7Jeltske Terpstra, TzumWI13.2711.5613.2710.7413.22
8Gemma van Oosterom, Woerdense VerlaatZV12.9011.9812.900.0011.46

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond