Uitslag Nederlandse Kampioenschappen
Linschoten 03-09-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot21.19
DamesTessa Kramer16.67
JuniorenHidde van Dam20.84
JongensHarmen Bogaard17.97
MeisjesHanneke Westert15.08

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV21.1919.9019.9821.190.000.00
2Oane Galama, HilaardHS20.8319.3016.2520.830.000.00
3Erwin Timmerarends, BodegravenLS20.5519.0119.5220.450.0020.55
4Rian Baas, GoudaPD20.3519.7219.040.0020.350.00
5Ysbrand Galama, It HeidenskipHS19.670.0015.8819.670.0018.44
6Thomas van Midden, VlistVL19.2419.2417.770.00
7Sytse Bokma, WorkumHS19.150.0015.4119.15
8Lucas van Eijk, HaastrechtVL17.3417.3413.4615.35

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Freark Kramer, It HeidenskipHS19.8119.5314.0218.4214.6519.81
2Wouter van Midden, VlistVL18.5417.7413.5718.54
3Rutger Piersma, KoudumHS18.4917.0618.490.00
4Bauke de Jong, ParregaHS18.070.0018.070.00
5Daniel Cluistra, HaastrechtPD17.9117.9116.2016.59
6Jan Teade Nauta, IJlstIJ17.5214.7117.520.00
7Minne Smit, WinsumWI14.9414.940.0014.61
8Thewis Hobma, HarlingenIJ0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Tessa Kramer, AmersfoortVL16.6715.1416.4816.6711.4716.27
2Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS16.5415.5616.540.000.0015.70
3Demi Groothedde, JaarsveldJV15.2715.2310.9115.2711.7415.24
4Fabiƫnne Overbeek, BenschopPD15.1515.1514.7714.72
5Kimberly Slootjes, HaastrechtVL15.1514.470.0015.15
6Sigrid Bokma, HindeloopenHS15.1014.4715.1014.97
7Femke Rispens, NiehoveGR14.3113.8714.310.00
8Suzanne Mulder, VlistVL13.6813.680.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Hidde van Dam, MontfoortLS20.8417.7517.5719.8620.84 (p.r.)0.00
2Reinier Overbeek, BenschopPD20.5717.830.0019.780.0020.57
3Wisse Broekstra, TzummarumWI20.500.0020.500.000.000.00
4Rutger Haanstra, It HeidenskipHS19.210.0018.4819.21
5Harmen Timmerarends, MontfoortLS18.8318.1118.830.00
6Mark van der Horst, SchoonhovenVL18.130.0018.130.00
7Michiel Zijlstra, OosthemIJ17.7517.3816.6417.75
8Germ Terpstra, TzumWI17.470.000.0017.47

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Harmen Bogaard, PolsbroekPD17.9716.8517.0816.1716.9817.97
2Ferran Houdijk, PolsbroekPD17.9716.3716.9715.9017.970.00
3Brent Monsma, TzummarumWI17.7116.0615.1817.7115.470.00
4Wessel Schenk, SchoonhovenVL16.7415.2116.740.00
5Auke Jan Jilderda, BurgumBG16.3016.300.0015.71
6Karsten Klarenbeek, HaastrechtVL16.280.0016.2814.94
7Jonathan Timmerarends, MontfoortLS15.2915.2914.160.00
8Erwin Lefferts, BuitenpostBT12.890.0012.890.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Hanneke Westert, SneekIJ15.0812.8414.470.0013.7715.08
2Jeltske Terpstra, TzumWI13.8413.0513.8413.6412.5911.85
3Gemma van Oosterom, Woerdense VerlaatZV13.4612.0112.9413.460.000.00
4Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI13.4513.4513.1813.04
5Berber de Vries, MantgumWI13.2412.1113.2412.76
6Thalina van der Wind, SnelrewaardLS13.2112.3213.210.00
7Lieke Stolwijk, BodegravenZV13.0413.0412.3911.74
8Rianne Kampen, It HeidenskipHS12.0912.090.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond