It Heidenskip NFM middag voorronde - 28-07-2018 (388)
Voorronde
Dames B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
147  Kimberly Slootjes - Engelhard, Haastrecht VL 13.41 14.19 _____2
0  Margriet Kamphof, Montfoort LS nat 11.65 _____10
72  Anna Kramer, It Heidenskip HS 11.75 nat _____8
118  Julia van Eijk, Haastrecht VL nat 14.35 _____1
12  Anneke Broersma, Lemelerveld BG 13.21 13.40 _____5
51  Douwina de Jong, Parrega HS 10.76 11.73 _____9
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.06 __________3
24  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT 12.44 12.48 _____7
0  Eline Duurkoop, Woerden LS 12.71 13.22 _____6
087  Kathy Baars, Benschop PD _______________ 
40  Akke Dijkstra, Buitenpost BT 13.72 nat _____4
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
150  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 12.66 nat _____4
0  Bente Vlas, Heeg IJ 12.47 12.77 _____3
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ 11.35 13.03 _____2
148  Tirza Boschma, IJlst IJ nat nat _____ 
160  Demi Groothedde, Jaarsveld JV 11.27 13.13 _____1
103  Iris Mulder, Vlist VL 11.76 nat _____5
146  Liselotte Veenstra, Suwâld BG 11.48 nat _____6
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
188  Joriene Baas, Oudewater PD 13.13 nat _____5
041  Leonie de Regt, Leiden LS 11.61 11.66 _____10
031  Brenda Baars, Benschop PD 12.10 12.41 _____8
035  Dymphie Baas, Oudewater PD 14.46 __________2
121  Anna-Jet Leyenaar, IJlst IJ 13.01 13.05 _____6
145  Annemarie van Schaik, Utrecht VL 10.71 nat _____12
90  Tessa Kramer, It Heidenskip HS 13.72 13.01 _____3
86  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 13.43 12.62 _____4
020  Carina den Hartogh, Woerden LS 11.28 12.24 _____9
35  Mare Dijkstra, Molkwerum HS 10.84 nat _____11
044  Wendy Helmes, IJsselstein PD 14.76 __________1
0  Antsje Draijer, Nijhuizum HS 12.48 nat _____7
Veteranen
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Pieter Hielema, Kockengen ZV 12.53 nat _____3
027  Wander Postma, Bennekom LS nat 12.05 _____4
034  Hans van Eijk, Bergschenhoek VL nat 13.28 _____2
0  Erik Bos, Waarder VL 13.70 12.67 _____1
0  Chris Buijtenhuijs, Groningen 12.00 11.73 _____5
Junioren B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
079  Bas van Leeuwen, Woerden LS 15.32 17.60 _____2
178  Aron Verburg, Zegveld ZV 13.71 14.82 _____9
166  Lucas van Eijk, Haastrecht VL 15.93 12.11 _____6
158  Corne Benschop, Lopik PD 15.81 nat _____7
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ nat 16.99 _____5
214  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 15.96 17.00 _____4
98  Wietse Nauta, IJlst IJ 12.88 17.33 _____3
10  Jarich Wijnstra, Tzum WI nat b.s _____ 
25  Freark Kramer, It Heidenskip HS b.s 18.83 _____1
67  Jesper Demmer, Workum HS nat 13.25 _____10
030  Bram den Hartogh, Linschoten LS 12.42 11.38 _____11
69  Jos Bethlehem, IJlst IJ 14.84 b.s _____8
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 16.07 __________2
0  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ nat 15.33 _____5
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ 12.37 nat _____8
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 15.50 b.s _____4
017  Reinier Overbeek, Benschop PD 16.78 __________1
110  Timon de Haay, Lopik PD 15.59 13.96 _____3
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ nat nat _____ 
040  Kenzo Hielema, Kockengen SV nat 13.41 _____7
050  Dennis van Jaarsveld, Benschop PD 13.53 14.69 _____6
88  Remko Tamminga, Boksum WI nat nat _____ 
Senioren D
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
155  Ricardo Faaij, Haastrecht LS 17.81 15.61 _____4
132  Ronald van Bemmel, Utrecht LS 13.78 15.86 _____8
0  Cornelis de Bruijn, Lopik 0 15.66 b.s _____9
097  Wilco van Amerongen, Benschop PD 18.46 __________1
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 18.21 __________2
090  Arie Jan van der Vlist, Schoonhoven VL 14.88 nat _____10
0  Hans Ulco de Boer, Jutrijp IJ nat 16.96 _____6
122  Thomas van Midden, Vlist VL 17.41 17.56 _____5
066  Paul van Meijeren, Zegveld ZV 18.04 __________3
099  Teus Korevaar, Schoonhoven VL 16.46 nat _____7
Senioren C
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
098  Wouter van Midden, Vlist VL nat nat _____ 
0  Jelte Hitzert, Wommels WI 12.96 nat _____10
215  Bas Tolboom, Niehove GR 17.09 nat _____5
096  Matthijs Oosterom, Linschoten LS 13.94 14.73 _____9
016  Maik Backx, Haastrecht VL 15.48 16.35 _____6
16  Oane Galama, It Heidenskip HS 17.80 18.55 _____3
063  Jan-Willem de Groot, Linschoten LS 14.91 16.19 _____7
0  Geert Pieter de Bruijn, Lopik JV 15.78 nat _____8
086  Rian Baas, Utrecht PD 18.00 __________4
7  Nard Brandsma, Warkum HS 19.61 __________1
042  Jaco de Groot, Kamerik ZV 17.77 18.99 _____2
Senioren B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
29  Bauke de Jong, Parrega HS 13.65 18.41 _____2
118  Niek Faassen, Leeuwarden WI 14.08 15.20 _____8
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 15.09 15.96 _____5
0  Bart Helmholt, Burgum BG 12.34 18.34 _____3
213  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 15.06 nat _____10
094  Christiaan de With, Benschop PD nat nat _____ 
046  Jos van der Vlist, Benschop PD 15.81 b.s _____6
123  Erwin Timmerarends, Bodegraven LS 17.36 18.74 _____1
38  Bobby Zwaagman, IJlst IJ 16.13 18.01 _____4
57  Tsjebbe Galema, Bolsward HS 15.63 nat _____7
111  Niels van der Kroef, Linschoten LS 15.17 nat _____9
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
15  Rutger Piersma, It Heidenskip HS 15.03 17.13 _____3
112  Minne Smit, Winsum WI nat 16.07 _____7
27  Feike Stellingwerf, Koudum HS nat b.s _____ 
057  Arjan Mulder, Vlist VL 13.66 13.43 _____11
28  Jetse Bokma, Hindeloopen HS b.s 16.56 _____4
169  Corné de Regt, Linschoten LS 13.80 12.44 _____10
024  Gerben van Schaik, Benschop PD 13.78 14.95 _____8
106  Thys Jan Bootsma, Nijland IJ 13.56 13.45 _____12
168  Daniel Cluistra, Haastrecht PD 13.06 17.17 _____2
78  Lars Woudstra, Workum HS 11.52 14.56 _____9
165  Davy de Wit, Utrecht LS 15.08 16.18 _____6
163  Matthieu van Vuuren, Benschop PD 15.73 16.40 _____5
115  Richard van Bemmel, Utrecht LS b.s 18.48 _____1
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
088  Arno Baas, Oudewater PD 16.87 17.59 _____3
011  Theo van Kooten, Haastrecht VL nat 15.39 _____9
19  Ysbrand Galama, Warkum HS 17.90 18.30 _____2
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR 13.30 nat _____10
37  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS 16.93 15.06 _____5
22  Hugo Bosgraaf, Grijpskerk GR nat nat _____ 
26  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 16.87 b.s _____6
216  Niels Koetsier, Hurdegaryp GR 15.08 15.99 _____7
043  Werner Kamphof, Oudewater LS 12.55 15.96 _____8
2  Alwin Fonk, Burgum BG 15.20 17.59 _____4
3  Hannes Scherjon, Noardburgum BG 18.66 __________1
0  Bart Holtrop, Winsum WI nat nat _____ 
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.90 meter - Dames: 15.39 meter - Junioren: 19.60 meter - Jongens: 16.57 meter - Meisjes: 14.36 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 16.65 meter - Junioren: 20.05 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 15.85 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter
Limieten voorronde en finale: Senioren: 14 en 18 m / Junioren: 14 en 17 m / Jongens: 13 en 16 m. / Dames: 12 en 14 m / Meisjes: 11 en 13m.

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond