It Heidenskip NFM middag voorronde - 27-07-2019 (408)
Voorronde
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
82  Rianne Heeringa, Wommels(F6) WI 10.63 nat 11.48 6
181  Suzanne Mulder, Vlist(F2) VL 13.30 __________2
105  Lisse v/d Knaap, IJlst(F1) IJ 13.61 __________1
77  Hanneke Westert, Sneek(F3) IJ nat nat 12.78 3
150  Henrieke Wijnstra, Tzum WI nat nat 11.07 8
70  Berber de Vries, Mantgum WI nat 10.46 nat 9
184  Rianne de Regt, Linschoten(F5) LS nat 12.30 nat 5
161  Inger Haanstra, It Heidenskip(F4) HS 12.38 nat 12.18 4
148  Tirza Boschma, IJlst(F7) IJ nat nat 11.44 7
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
103  Iris Mulder, Vlist VL 13.28 12.88 12.91 15
86  Boukje de Boer, It Heidenskip(F7) HS nat nat 14.29 7
071  Marlinda Cluistra, Haastrecht PD nat nat 11.52 20
020  Carina den Hartogh, Woerden LS nat 13.37 nat 13
010  Liesbeth de Groot - de With, Kamerik PD nat nat nat  
40  Akke Dijkstra, Buitenpost BT nat nat 13.12 16
031  Brenda Baars, Benschop PD nat nat 11.28 22
087  Kathy Baars, Benschop PD nat 10.98 11.36 21
12  Anneke Broersma, Lemelerveld BG 13.92 11.85 11.05 10
113  Naomi Bergman, Zegveld ZV nat nat nat  
121  Anna-Jet Leyenaar, IJlst(F2) IJ nat 13.99 14.90 2
146  Liselotte Veenstra, Suwâld BG nat nat 10.20 24
66  Rymke Prins, Franeker WI nat nat nat  
054  Lizanne Schilt, Polsbroek PD 12.01 12.38 nat 19
160  Demi Groothedde, Jaarsveld JV 11.41 13.28 13.84 12
90  Tessa Kramer, It Heidenskip HS 11.96 12.52 12.92 17
188  Joriene Baas, Oudewater PD 13.85 nat nat 11
118  Julia van Eijk, Haastrecht(F8) VL 11.22 14.18 _____8
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 12.23 nat 14.16 9
51  Douwina de Jong, Parrega HS afg. afg. afg.  
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F4) HS 13.47 13.91 14.64 4
044  Wendy Helmes, IJsselstein(F6) PD 12.62 14.32 _____6
21  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F3) HS 13.06 14.85 _____3
24  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT nat nat 13.36 14
035  Dymphie Baas, Oudewater(F1) PD 15.11 __________1
35  Mare Dijkstra, Molkwerum HS 11.21 bles. bles. 23
201  Anje Bergsma, Earnewâld WI 11.23 12.84 10.92 18
202  Maureen Poiesz, Sneek(F5) HS 12.84 13.36 14.56 5
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
126  Roy Velis, Benschop(F6) PD 14.52 15.68 13.40 6
045  Mark van der Horst, Groot-Ammers(F4) VL 13.77 15.22 16.63 4
108  Thijmen Veenstra, Suwâld BG nat nat 12.15 10
133  Ruben van Eijk, Haastrecht VL 14.21 nat nat 8
029  Wessel Schenk, Schoonhoven VL 12.12 13.18 nat 9
123  Riemer Durk Krol, Heeg(F5) IJ nat 16.18 _____5
162  Wytse Steensma, Joure(F7) IJ 14.39 14.24 14.37 7
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 17.79 __________1
058  Harmen Timmerarends, Montfoort(F2) LS 17.17 __________2
9  Evert Zijlstra, Oosthem IJ 11.94 nat nat 11
161  Guus Hoogland, Montfoort(F3) LS nat 16.93 _____3
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
178  Aron Verburg, Zegveld ZV 15.53 12.22 nat 14
039  Gijs de Kruijf, Zegveld ZV nat 12.98 14.14 19
168  Daniel Cluistra, Haastrecht PD 16.01 nat 16.03 11
112  Minne Smit, Winsum WI 15.81 16.23 16.10 8
166  Lucas van Eijk, Haastrecht(F1) VL nat 18.26 _____1
079  Bas van Leeuwen, Woerden LS 15.58 15.93 15.76 12
0  Renzo Zwaagman, IJlst IJ nat 12.60 nat 23
158  Corne Benschop, Lopik PD nat nat 14.68 17
169  Corné de Regt, Linschoten LS 14.82 14.84 13.62 16
154  Lorenzo Boele, Oudewater(F6) PD nat 13.81 16.41 6
69  Jos Bethlehem, IJlst(F4) IJ 17.09 __________4
163  Matthieu van Vuuren, Benschop(F2) PD 15.21 17.13 _____2
110  Timon de Haay, Lopik(F7) PD 15.26 b.s 16.34 7
11  Siem Lefferts, Burgum BG 13.44 13.49 nat 22
030  Bram den Hartogh, Linschoten LS 13.75 nat 13.98 21
98  Wietse Nauta, IJlst IJ nat nat nat  
106  Thys Jan Bootsma, Nijland IJ 14.66 16.05 16.09 10
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ nat nat 14.11 20
67  Jesper Demmer, Workum(F3) HS 17.11 __________3
017  Reinier Overbeek, Benschop(F5) PD 16.88 16.07 nat 5
048  Wijnan van Ingen, Zegveld ZV b.s 16.21 15.87 9
17  Sjoerd Kramer, Workum HS 14.96 nat 12.84 15
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ 14.15 nat nat 18
165  Davy de Wit, Utrecht LS 15.40 14.98 15.90 13
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
25  Freark Kramer, It Heidenskip HS 16.56 16.53 17.17 18
26  Sytse Bokma, Hindeloopen(F3) HS 12.52 17.69 19.92 3
214  Bart Helmholt, Burgum(F7) BG 17.73 17.94 18.61 7
155  Ricardo Faaij, Haastrecht(F4) LS nat 19.79 _____4
29  Bauke de Jong, Parrega HS nat b.s nat  
19  Ysbrand Galama, Warkum(F9) HS nat 18.13 _____9
132  Ronald van Bemmel, Utrecht LS 15.36 nat 14.77 31
115  Richard van Bemmel, Utrecht LS b.s nat nat  
38  Bobby Zwaagman, IJlst IJ nat nat nat  
78  Lars Woudstra, Workum HS nat 16.84 15.95 24
088  Arno Baas, Oudewater PD nat 14.70 17.06 21
042  Jaco de Groot, Kamerik(F15) ZV nat 17.61 17.69 15
213  Cornelis de Bruijn, Lopik 0 15.04 17.08 14.16 20
123  Erwin Timmerarends, Bodegraven(F13) LS 17.73 17.70 nat 13
213  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 15.87 b.s 12.82 27
094  Christiaan de With, Benschop PD 13.67 nat nat 36
37  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS nat nat nat  
063  Jan-Willem de Groot, Linschoten LS 15.72 nat 13.17 28
049  Sander van Vliet, Oudewater(F12) PD 15.49 nat 17.74 12
098  Wouter van Midden, Vlist(F14) VL b.s 17.70 nat 14
016  Maik Backx, Haastrecht VL 16.34 17.34 16.95 17
024  Gerben van Schaik, Benschop PD nat 14.20 15.03 32
046  Jos van der Vlist, Benschop PD b.s nat nat  
066  Paul van Meijeren, Zegveld ZV 14.57 nat 16.90 23
118  Niek Faassen, Leeuwarden(F16) WI 17.64 bles. bles. 16
15  Rutger Piersma, It Heidenskip(F10) HS 18.12 __________10
111  Niels van der Kroef, Linschoten LS nat nat nat 25
7  Nard Brandsma, Warkum(F5) HS 19.48 __________5
057  Arjan Mulder, Vlist VL 14.07 12.97 13.39 34
107  Bram van den Berg, Benschop PD 15.43 12.50 14.57 29
097  Wilco van Amerongen, Benschop(F2) PD 20.01 __________2
086  Rian Baas, Utrecht(F6) PD 17.20 nat 19.09 6
099  Teus Korevaar, Schoonhoven VL 13.89 15.41 nat 30
090  Arie Jan van der Vlist, Schoonhoven VL 16.92 b.s nat 22
122  Thomas van Midden, Vlist(F1) VL 20.11 __________1
080  Niels Levering, Haastrecht VL 14.75 13.25 13.86 33
57  Tsjebbe Galema, Bolsward HS nat 16.01 nat 25
27  Feike Stellingwerf, Koudum HS nat nat 13.88 35
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 13.54 15.97 15.93 26
214  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 17.17 nat nat 19
143  Thewis Hobma, Harlingen(F8) IJ 18.55 __________8
2  Alwin Fonk, Burgum(F11) BG 17.90 nat 18.10 11
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.55 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 19.13 meter - Jongens: 18.27 meter - Meisjes: 15.47 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.05 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 15.85 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter
Limieten voorronde en finale: Senioren: 14 en 18 m / Junioren: 14 en 17 m / Jongens: 13 en 16 m. / Dames: 12 en 14 m / Meisjes: 11 en 13 m.

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond