Linschoten Zwarte Bokaal 2e klasse - 11-09-2021 (118)
Contactpersoon van de springersraad Leonie de Regt Wedstrijdleider 1 Gerard Backx Wedstrijdleider 2 Erwin van Duin
Voorronde
Jongens D
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
028  Thomas Meijer 12.15 nat 10.50 11.27 4
102  Wilmer Timmerarends 11.43 10.78 10.80 nat 5
199  Samuel de Jong 12.35 11.27 12.24 12.35 1
194  Oene Eijzenga 12.24 11.58 11.50 12.22 2
117  Ronald Tukker 12.41 9.57 nat nat 7
154  Robert Miltenburg 12.27 11.65 9.24 11.00 3
162  Joost Fokker 12.45 nat nat 9.96 6
Meisjes A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
014  Denise de Bruijn 10.16 9.25 nat 9.84 9
140  Gemma van Oosterom 12.23 10.39 11.83 12.23 1
127  Mariska Verweij 11.10 10.63 11.10 11.10 6
018  Gisella de Bruijn 11.99 11.10 9.85 11.99 3
059  Yvonne Boer 11.88 10.80 nat 11.53 5
051  Stijn Eijzenga 12.33 9.70 nat 10.02 8
078  Floortje Hijman 12.43 10.65 12.12 11.36 2
106  Elise Boer 12.71 11.51 nat 11.70 4
077  Danielle de Jong 12.16 11.10 nat 10.77 7
Dames A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
131  Kristel Uitman 12.14 11.37 nat nat 4
177  Janelle van der Mel 12.73 nat 11.40 12.73 3
041  Leonie de Regt 13.29 12.44 12.43 13.28 2
054  Lizanne Schilt 14.88 12.25 nat 13.84 1
Jongens C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
103  Reinier de Bruin 13.14 11.85 12.66 12.37 2
075  Mats de Jong 12.58 12.14 11.75 12.26 4
134  Stan van der Bas 12.87 afw. afw. afw.  
164  Julian van der Wind 13.00 11.61 9.88 12.83 1
182  Jelle de Ruijter 13.36 afg. afg. afg.  
021  Mark Boer 12.97 10.29 12.43 12.39 3
Mixklasse B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
034  Hans van Eijk 17.09 11.99 14.03 nat 7
175  Jelle Timmerman 18.43 afg. afg. afg.  
092  Wieger van der Vaart 15.13 13.93 15.13 15.03 3
159  Arie van der Knaap 16.02 14.44 nat nat 5
111  Niels van der Kroef 17.54 afg. afg. afg.  
169  Corné de Regt 17.56 afg. afg. afg.  
132  Ronald van Bemmel 17.51 15.21 15.03 15.95 1
030  Bram den Hartogh 16.25 13.66 14.15 15.02 4
096  Matthijs Oosterom 16.84 15.48 nat nat 2
099  Teus Korevaar 17.85 13.65 14.31 nat 6
Jongens B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
167  Nikolaj Lodder 13.58 12.37 nat 12.47 5
037  Lute van Dam 14.32 12.73 13.74 13.92 3
076  Sander Kastelein 13.43 afg. afg. afg.  
109  Daan Rietveld 14.78 13.30 13.41 14.78 1
149  Joël Kastelein 14.28 nat 12.67 12.91 4
112  Wesley Kuyf 14.46 13.31 13.18 14.38 2
Mixklasse A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
055  Roef Eijzenga 17.46 14.18 nat 16.50 3
107  Bram van den Berg 16.96 14.64 15.41 14.67 8
056  Stijn Overbeek 17.13 16.09 15.33 15.82 4
094  Christiaan de With 18.70 nat nat nat  
080  Niels Levering 16.79 nat 15.56 15.99 5
063  Jan-Willem de Groot 19.29 nat 15.49 12.50 7
024  Gerben van Schaik 17.41 15.39 15.16 17.26 2
124  Jake van Dam 17.27 15.62 15.39 afg. 6
165  Davy de Wit 18.09 16.63 18.09 nat 1
Jongens A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
093  Adriaan Lokhorst 14.94 afw. afw. afw.  
0  Harvey van Dam 15.13 afg. afg. afg.  
073  Willard Schep 15.42 14.14 15.15 14.94 1
062  Ferran Houdijk 15.00 afw. afw. afw.  
189  Gerwin de Jong 15.88 14.99 10.75 15.10 2
133  Rick van der Wind 15.46 14.58 nat 14.46 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.39 meter - Dames: 15.70 meter - Junioren: 19.78 meter - Jongens: 17.25 meter - Meisjes: 15.69 meter
Schansrecords: Senioren: 21.93 meter - Dames: 17.14 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.60 meter - Meisjes: 16.30 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond