Polsbroekerdam Polsstokdag 2e klasse - 24-07-2021 (100)
Contactpersoon van de springersraad Niels Levering Wedstrijdleider 1 Gerard Backx Wedstrijdleider 2 Erwin van Duin Wedstrijdleider 3 Frank van der Horst
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
014  Denise de Bruijn JV 11.45 afg. afg. afg.  
018  Gisella de Bruijn JV 11.99 11.58 11.93 nat 1
059  Yvonne Boer ZV 13.03 10.00 11.05 11.11 2
127  Mariska Verweij LS 11.33 9.96 nat 10.10 3
078  Floortje Hijman SV 12.43 10.03 10.06 nat 4
106  Elise Boer ZV 12.89 afg. afg. afg.  
Dames A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
020  Carina den Hartogh LS 15.95 11.74 12.31 10.82 1
010  Liesbeth de Groot - de With PD 15.11 10.25 9.69 nat 7
142  Nelissa van der Sluijs VL 12.17 afw. afw. afw.  
131  Kristel Uitman SV 12.14 nat 10.26 10.73 6
177  Janelle van der Mel PD 12.73 11.33 12.17 nat 2
041  Leonie de Regt LS 13.70 11.92 nat nat 4
087  Kathy Baars PD 13.13 11.16 12.11 nat 3
071  Marlinda Cluistra PD 14.39 9.70 nat 10.96 5
Jongens C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
102  Wilmer Timmerarends LS 13.30 10.10 11.15 11.36 2
103  Reinier de Bruin LS 14.69 11.92 11.54 11.81 1
194  Oene Eijzenga JV 12.81 afw. afw. afw.  
119  Gijs Kool SV 13.24 11.18 nat nat 3
Mixklasse B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Gerco van Oort PD 14.53 afw. afw. afw.  
175  Jelle Timmerman LS 18.43 14.14 12.86 12.92 1
052  Floris van Elzakker ZV 18.64 14.05 nat 13.94 2
034  Hans van Eijk VL 17.09 13.33 12.50 13.46 4
111  Niels van der Kroef LS 17.54 13.91 nat nat 3
Jongens B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
162  Joost Fokker SV 13.92 10.78 11.41 nat 8
117  Ronald Tukker LS 12.47 11.00 11.07 nat 10
021  Mark Boer ZV 13.67 11.47 12.29 12.59 5
135  Stan van der Bas VL 14.18 12.15 nat 12.87 4
076  Sander Kastelein ZV 14.97 12.27 nat nat 7
182  Jelle de Ruijter PD 14.42 10.66 11.07 11.26 9
208  Julian van der Wind LS 14.54 12.50 12.30 11.09 6
036  Jorian Kastelein ZV 14.65 11.66 10.80 14.16 1
212  Joël Kastelein ZV 14.28 12.15 13.59 13.85 2
0  Bram Kool SV 14.36 13.08 12.91 nat 3
Mixklasse A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
063  Jan-Willem de Groot LS 19.29 15.96 15.00 nat 5
094  Christiaan de With PD 18.70 16.06 14.83 15.44 3
124  Jake van Dam JV 17.27 15.28 15.42 14.75 9
024  Gerben van Schaik PD 17.41 14.76 15.97 16.03 4
171  Reinier Rietveld VL 16.26 12.62 15.08 15.86 7
088  Arno Baas PD 18.91 15.59 b.s. 16.22 2
132  Ronald van Bemmel LS 17.51 13.10 15.31 15.92 6
099  Teus Korevaar VL 17.85 14.53 12.68 14.94 10
030  Bram den Hartogh LS 16.33 13.36 nat 15.78 8
080  Niels Levering VL 17.01 15.77 16.43 15.31 1
Jongens A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Harvey van Dam JV 15.13 13.20 14.13 nat 2
130  Arien Kastelein ZV 15.54 11.35 nat nat 6
112  Wesley Kuyf JV 15.39 11.90 12.45 12.28 5
062  Ferran Houdijk PD 18.10 12.50 14.30 14.48 1
133  Rick van der Wind LS 16.18 13.16 nat 13.55 4
206  Harmen Bogaard PD 18.59 13.65 nat nat 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.05 meter - Dames: 14.78 meter - Junioren: 18.06 meter - Jongens: 18.66 meter - Meisjes: 13.13 meter
Schansrecords: Senioren: 21.82 meter - Dames: 17.22 meter - Junioren: 20.65 meter - Jongens: 19.79 meter - Meisjes: 15.53 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond