Polsbroekerdam Polsstokdag 2e klasse - 24-07-2021 (100)
Contactpersoon van de springersraad Niels Levering Wedstrijdleider 1 Gerard Backx Wedstrijdleider 2 Erwin van Duin Wedstrijdleider 3 Frank van der Horst
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
014  Denise de Bruijn 10.16 afg. afg. afg.  
018  Gisella de Bruijn 11.99 11.58 11.93 nat 1
185  Yvonne Boer 11.88 10.00 11.05 11.11 2
127  Mariska Verweij 11.10 9.96 nat 10.10 3
078  Floortje Hijman 12.43 10.03 10.06 nat 4
106  Elise Boer 12.35 afg. afg. afg.  
Dames A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
020  Carina den Hartogh 15.95 11.74 12.31 10.82 1
010  Liesbeth de Groot - de With 15.11 10.25 9.69 nat 7
142  Nelissa van der Sluijs 12.17 afw. afw. afw.  
131  Kristel Uitman 12.14 nat 10.26 10.73 6
177  Janelle van der Mel 12.73 11.33 12.17 nat 2
041  Leonie de Regt 13.28 11.92 nat nat 4
087  Kathy Baars 13.13 11.16 12.11 nat 3
071  Marlinda Cluistra 14.39 9.70 nat 10.96 5
Mixklasse B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
173  Gerco van Oort 14.53 afw. afw. afw.  
175  Jelle Timmerman 18.43 14.14 12.86 12.92 1
052  Floris van Elzakker 18.64 14.05 nat 13.94 2
034  Hans van Eijk 17.09 13.33 12.50 13.46 4
111  Niels van der Kroef 17.54 13.91 nat nat 3
Mixklasse A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
063  Jan-Willem de Groot 19.29 15.96 15.00 nat 5
094  Christiaan de With 18.70 16.06 14.83 15.44 3
124  Jake van Dam 17.27 15.28 15.42 14.75 9
024  Gerben van Schaik 17.41 14.76 15.97 16.03 4
171  Reinier Rietveld 16.26 12.62 15.08 15.86 7
088  Arno Baas 18.91 15.59 b.s. 16.22 2
132  Ronald van Bemmel 17.51 13.10 15.31 15.92 6
099  Teus Korevaar 17.85 14.53 12.68 14.94 10
030  Bram den Hartogh 16.25 13.36 nat 15.78 8
080  Niels Levering 16.79 15.77 16.43 15.31 1
Jongens C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
102  Wilmer Timmerarends 11.43 10.10 11.15 11.36 2
103  Reinier de Bruin 12.94 11.92 11.54 11.81 1
194  Oene Eijzenga 12.24 afw. afw. afw.  
119  Gijs Kool 13.04 11.18 nat nat 3
Jongens B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
162  Joost Fokker 12.45 10.78 11.41 nat 8
117  Ronald Tukker 12.41 11.00 11.07 nat 10
021  Mark Boer 12.97 11.47 12.29 12.59 5
134  Stan van der Bas 12.87 12.15 nat 12.87 4
076  Sander Kastelein 13.43 12.27 nat nat 7
182  Jelle de Ruijter 13.36 10.66 11.07 11.26 9
164  Julian van der Wind 13.00 12.50 12.30 11.09 6
081  Jorian Kastelein 14.65 11.66 10.80 14.16 1
149  Joël Kastelein 14.28 12.15 13.59 13.85 2
022  Bram Kool 14.36 13.08 12.91 nat 3
Jongens A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
104  Harvey van Dam 15.13 13.20 14.13 nat 2
038  Arien Kastelein 14.28 11.35 nat nat 6
112  Wesley Kuyf 14.46 11.90 12.45 12.28 5
062  Ferran Houdijk 14.58 12.50 14.30 14.48 1
133  Rick van der Wind 15.46 13.16 nat 13.55 4
012  Harmen Bogaard 16.65 13.65 nat nat 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.05 meter - Dames: 14.78 meter - Junioren: 18.06 meter - Jongens: 18.66 meter - Meisjes: 13.13 meter
Schansrecords: Senioren: 21.82 meter - Dames: 17.22 meter - Junioren: 20.65 meter - Jongens: 19.79 meter - Meisjes: 15.53 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond