It Heidenskip Tweekamp - 02-07-2022(0)
Commentator 1 Danny Baas Contactpersoon van de springersraad Laura Maaijen Wedstrijdleider 1 Gerard Backx Wedstrijdleider 2 Annie van de Geer Commentator 2 Johannes Haanstra Wedstrijdleider 1 Sytze Hilbrand Boschma Wedstrijdleider 2 Albert Heins
CategorieHollandFrieslandVerschil
Totaal 404.63 406.66 2.03
Senioren151.72151.60 0.12
Dames 59.40 62.37 2.97
Junioren 75.81 74.76 1.05
Jongens 62.27 60.26 2.01
Meisjes 55.43 57.67 2.24
Drempelafstanden: Senioren 16 meter, Dames 12 meter, Junioren 15 meter, Jongens 13 meter, Meisjes 11 meter
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
087  Sanne Bouwstra WI 14.76 reserve reserve reserve reserve  
183  Lisanne Cazant SV 13.30 reserve reserve reserve reserve  
114  Jeltske Terpstra WI 15.24 11.56 13.27 10.74 13.22 7
058  Nikita van Dijk SV 14.72 12.24 12.24 nat 13.59 6
070  Berber de Vries WI (F 2) 15.16 13.44 14.21 15.13 11.53 2
140  Gemma van Oosterom ZV 15.39 11.98 12.90 nat 11.46 8
104  Hilde v/d Weij WI 15.12 nat nat nat 13.78 5
064  Lieke Stolwijk ZV (F 3) 15.40 12.28 12.56 12.50 14.59 3
077  Hanneke Westert IJ (F 1) 17.63 15.49 14.76 14.96 14.00 1
095  Thalina van der Wind LS 15.46 12.79 14.35 14.34 nat 4
Dames Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
086  Boukje de Boer HS 14.74 reserve reserve reserve reserve  
188  Joriene Baas PD 16.27 reserve reserve reserve reserve  
102  Femke Brouwer WI 15.85 12.74 13.54 14.52 14.91 6
147  Kimberly Slootjes VL 16.32 14.64 14.25 nat nat 8
145  Sigrid Bokma HS (F 3) 17.08 14.19 15.37 14.66 14.26 3
180  Suzanne Mulder VL 16.74 12.81 13.40 15.09 nat 4
036  Tessa Kramer VL (F 1) 17.25 14.39 13.99 16.22 nat 1
160  Demi Groothedde JV 16.58 14.45 b.s. 14.73 14.63 7
021  Marrit v/d Wal HS (F 2) 18.19 14.71 14.19 15.87 15.20 2
026  Fabi√ęnne Overbeek PD 16.21 nat 14.94 14.69 nat 5
Jongens Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
038  Hendrik Jacob Krol IJ 16.85 reserve reserve reserve reserve  
117  Mads Tolsma WI 17.92 nat nat nat nat  
062  Ferran Houdijk PD 18.64 14.83 nat 14.94 14.88 7
006  Auke Jan Jilderda BG (F 2) 19.02 15.51 16.13 15.26 nat 2
129  Karsten Klarenbeek VL 18.38 14.06 15.04 14.55 nat 6
162  Timo v/d Knaap IJ (F 3) 18.69 11.64 nat 14.03 15.96 3
195  Jonathan Timmerarends LS 18.32 nat 15.25 14.91 14.94 4
089  Brent Monsma WI 19.37 15.17 nat 15.02 15.06 5
019  Wessel Schenk VL (F 1) 19.00 14.80 15.91 nat 17.04 1
Junioren Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
045  Thomas v/d Goot HS 18.64 reserve reserve reserve reserve  
045  Mark van der Horst VL 20.88 reserve reserve reserve reserve  
123  Riemer Durk Krol IJ 19.44 17.88 18.03 nat 15.50 6
128  Harmen Timmerarends LS 19.70 15.36 nat 17.61 17.43 8
009  Michiel Zijlstra IJ 19.89 16.45 17.64 18.64 nat 4
170  Guus Hoogland LS (F 2) 20.37 20.20 16.07 18.14 nat 2
096  Germ Terpstra WI 20.34 17.28 17.55 nat 18.51 5
100  Hidde van Dam LS 20.84 17.74 nat b.s. 17.73 7
153  Wisse Broekstra WI (F 3) 20.91 16.83 b.s. 18.22 19.58 3
017  Reinier Overbeek PD (F 1) 21.38 19.17 b.s. 18.88 20.26 1
Senioren Topklasse groep 1
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
091  Sander van Vliet PD 20.39 reserve reserve reserve reserve  
007  Nard Brandsma HS 21.68 reserve reserve reserve reserve  
155  Ricardo Faaij LS 20.20 reserve reserve reserve reserve  
029  Bauke de Jong HS 20.99 17.81 18.99 nat nat 1
048  Wijnan van Ingen ZV 19.72 16.42 17.35 b.s. 18.25 6
020  Jan Teade Nauta IJ 20.73 17.74 13.98 18.50 nat 3
098  Wouter van Midden VL 21.42 nat 17.16 18.62 nat 2
112  Minne Smit WI 19.47 nat 17.36 16.78 b.s. 7
168  Daniel Cluistra PD 19.79 18.09 17.68 18.28 18.39 5
101  Jarno Hoekstra IJ 19.59 16.58 16.62 b.s. 17.05 8
043  Chris Anker VL 20.48 16.63 17.29 18.48 17.73 4
Senioren Topklasse groep 2
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
026  Sytse Bokma HS (F 1) 21.13 19.27 21.13 nat nat 1
166  Lucas van Eijk VL (F 4) 20.96 19.28 nat 18.78 19.61 4
015  Rutger Piersma HS (F 2) 21.08 nat 20.22 nat nat 2
122  Thomas van Midden VL 21.30 19.05 19.09 b.s. 19.03 7
016  Oane Galama HS 21.43 18.80 18.11 nat nat 8
123  Erwin Timmerarends LS (F 3) 21.74 20.09 b.s. 19.70 b.s. 3
019  Ysbrand Galama HS (F 5) 21.53 18.07 19.33 19.55 19.52 5
086  Rian Baas PD (F 6) 21.95 18.74 19.10 nat 19.19 6
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.43 meter - Dames: 17.27 meter - Junioren: 19.22 meter - Jongens: 16.75 meter - Meisjes: 15.66 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.40 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.19 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Legenda : Seizoensrecord Persoonlijk record Schansrecord Nederlands/ Fries/ Hollands record

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond