It Heidenskip NFM (middagronde) - 06-08-2022 (530)
Wedstrijdleiding 15:00-17:00 uur: Hendrik Schukken, Klaas v/d Haring en Amanda van de Geer Commentator 15:00-17:00 uur: Wim Roskam en Danny Baas
Voorronde
Meisjes C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
087  Sanne Bouwstra WI(F5) 13.84 12.95 13.40 12.81 5
170  Hylkje Hoekstra IJ(F3) 13.76 11.08 13.76 13.41 3
114  Jeltske Terpstra WI 15.24 12.93 12.25 nat 7
058  Nikita van Dijk SV(F6) 13.65 12.08 13.21 11.97 6
163  Rianne Kampen HS 14.25 12.45 11.47 12.92 8
064  Lieke Stolwijk ZV 15.40 12.41 11.42 11.63 10
168  Rixt v/d Goot HS 13.74 10.87 12.82 nat 9
070  Berber de Vries WI(F4) 15.16 13.66 nat 12.91 4
104  Hilde v/d Weij WI(F2) 14.75 13.18 13.21 14.26 2
077  Hanneke Westert IJ(F1) 16.78 12.21 14.49 afg. 1
Dames B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
105  Lisse v/d Knaap IJ 14.73 12.19 11.74 12.53 8
013  Fimke v/d Haring WI 13.77 11.87 nat 12.55 7
001  Inger Haanstra HS(F8) 15.18 13.68 14.50 11.51 2
056  Iris Wijbenga IJ(F4) 14.82 nat 14.82 14.05 1
156  Fenna Jongsma IJ 13.61 11.43 12.76 12.68 6
180  Suzanne Mulder VL 15.69 afg. afg. afg.  
004  Rianne Heeringa WI 12.08 11.81 10.62 11.27 9
130  Henrieke Wijnstra WI 14.01 10.58 12.26 13.17 5
198  Laura Maaijen PD 16.07 13.39 nat 12.88 4
075  Femke Rispens GR 16.19 13.92 14.00 14.18 3
Dames C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
148  Tirza Boschma HS 15.32 12.06 nat 10.63 9
054  Lizanne Schilt PD 14.88 14.28 10.72 13.68 5
160  Demi Groothedde JV(F7) 16.30 14.25 13.86 14.50 3
102  Femke Brouwer WI(F5) 15.56 14.33 14.77 14.57 1
145  Sigrid Bokma HS(F6) 17.08 14.32 14.65 14.33 2
035  Mare Dijkstra HS 14.68 12.74 11.90 12.54 8
024  Gerbrich Steensma BT 14.02 12.77 13.90 13.66 6
003  Douwina de Jong HS 14.75 12.98 nat 12.03 7
026  Fabiënne Overbeek PD 16.18 14.48 nat nat 4
Dames D
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
188  Joriene Baas PD 15.28 13.46 12.28 13.75 7
152  Marije Reitsma IJ 14.77 10.57 13.47 14.29 5
031  Brenda Baars PD 14.37 afg. afg. afg.  
118  Julia van Eijk VL(F3) 15.03 13.40 14.99 12.85 3
021  Marrit v/d Wal HS(F2) 18.19 13.56 15.27 afg. 2
086  Boukje de Boer HS 14.74 12.86 13.01 13.43 8
087  Kathy Baars PD 13.13 afg. afg. afg.  
040  Akke Dijkstra BT 16.45 12.15 14.00 nat 6
090  Tessa Kramer HS(F1) 16.74 12.34 15.51 afg. 1
044  Wendy Helmes PD 16.80 13.86 13.74 14.32 4
Jongens D
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
061  Reinder Haanstra HS 14.48 13.35 nat 13.65 4
160  Riemer Zijlstra IJ 14.88 afg. afg. afg.  
162  Timo v/d Knaap IJ(F2) 17.66 13.92 14.66 14.27 2
206  Harmen Bogaard PD(F1) 18.59 16.15 afg. afg. 1
125  Jeroen Wesselius HS(F3) 16.81 nat nat 14.12 3
Junioren B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
111  Germ Terpstra WI(F5) 19.38 17.81 afg. afg. 2
045  Thomas v/d Goot HS 17.78 14.78 nat 15.64 7
147  Douwe Abma IJ(F6) 18.97 15.20 17.73 afg. 3
133  Jelte Folkertsma HS 17.84 15.00 16.97 nat 6
092  Arend Veenstra BT(F12) 18.28 17.15 afg. afg. 5
009  Michiel Zijlstra IJ(F9) 19.81 16.04 17.41 afg. 4
128  Harmen Timmerarends LS(F2) 19.36 b.s. 18.40 afg. 1
045  Mark van der Horst VL 20.88 afg. afg. afg.  
065  Abe-Luuk Stedehouder IJ 18.11 15.06 nat 14.56 8
Junioren C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
153  Wisse Broekstra WI(F13) 20.72 17.07 afg. afg. 8
050  Ruben van Eijk VL(F8) 17.75 15.39 16.05 17.68 5
100  Hidde van Dam LS(F1) 20.32 16.63 18.46 afg. 1
116  Peter Faber GR(F10) 18.94 15.57 16.70 17.30 6
076  Rutger Haanstra HS(F7) 20.53 17.73 afg. afg. 4
123  Riemer Durk Krol IJ(F11) 18.70 17.19 afg. afg. 7
028  Evert Zijlstra IJ 16.49 afg. afg. afg.  
080  Stefan Douma IJ(F4) 18.32 17.91 afg. afg. 3
017  Reinier Overbeek PD(F3) 21.38 16.95 18.39 afg. 2
Senioren G
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
030  Wiebren Schukken WI 16.80 16.50 14.10 nat 2
169  Corné de Regt LS 17.56 afg. afg. afg.  
030  Bram den Hartogh LS 16.33 13.01 12.30 13.96 8
138  Auke Zijlstra IJ 17.17 15.88 15.33 nat 3
186  Lennart Baas PD 16.60 14.42 14.79 14.30 6
159  Arie van der Knaap ZV 16.35 afg. afg. afg.  
132  Ronald van Bemmel LS 17.51 13.00 14.21 nat 7
111  Niels van der Kroef LS 17.54 12.69 15.21 nat 5
107  Bram van den Berg PD 16.96 15.61 15.88 16.66 1
416  Marco Barten LS 16.18 13.91 14.88 15.21 4
Senioren C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
178  Aron Verburg ZV 17.81 15.97 16.17 17.81 8
163  Matthieu van Vuuren PD 18.66 17.12 16.72 16.46 9
039  Gijs de Kruijf ZV 15.10 13.59 13.56 nat 12
166  Lucas van Eijk VL(F19) 20.96 17.93 18.08 afg. 5
022  Lars Woudstra HS 17.88 15.93 14.89 nat 11
139  Gerwin Kastelein ZV 18.33 b.s. 17.88 17.88 7
069  Jos Bethlehem IJ 19.12 14.97 16.54 16.21 10
048  Wijnan van Ingen ZV(F17) 19.72 16.54 18.14 afg. 4
086  Rian Baas PD(F16) 21.95 18.15 afg. afg. 3
112  Minne Smit WI(F22) 19.47 18.04 afg. afg. 6
419  Bart Helmholt BG(F3) 21.64 19.29 afg. afg. 1
019  Ysbrand Galama HS(F4) 21.53 18.95 afg. afg. 2
Senioren D
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
110  Folkert Veldstra IJ 17.88 15.62 16.57 b.s. 8
099  Dytmer v/d Wal HS 17.95 15.96 16.65 17.05 7
027  Feike Stellingwerf HS 19.83 afg. afg. afg.  
015  Rutger Piersma HS(F2) 20.28 19.40 afg. afg. 1
020  Jan Teade Nauta IJ(F9) 20.73 17.06 18.69 afg. 3
025  Freark Kramer HS(F18) 20.79 18.14 afg. afg. 4
155  Ricardo Faaij LS(F5) 20.20 17.72 18.92 afg. 2
117  Thijs Faassen WI 18.11 nat 16.69 17.35 6
066  Paul van Meijeren ZV(F23) 19.53 18.02 afg. afg. 5
050  Tsjebbe Galema HS 17.66 16.07 16.37 nat 9
Senioren E
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
026  Sytse Bokma HS(F7) 21.13 17.49 18.82 afg. 2
098  Wouter van Midden VL 21.42 16.68 14.46 16.86 9
029  Bauke de Jong HS(F11) 20.10 18.61 afg. afg. 3
123  Erwin Timmerarends LS(F6) 21.49 18.89 afg. afg. 1
122  Thomas van Midden VL(F14) 21.30 18.31 afg. afg. 5
016  Maik Backx VL(F21) 20.38 16.40 17.44 18.05 7
094  Christiaan de With PD 18.70 14.58 14.36 17.04 8
168  Daniel Cluistra PD(F13) 19.79 17.05 18.31 afg. 4
088  Daan de Vries BG(F20) 18.43 b.s. 18.07 afg. 6
088  Arno Baas PD 18.91 14.44 14.78 nat 10
002  Alwin Fonk BG 19.97 afg. afg. afg.  
Senioren F
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
091  Sander van Vliet PD 19.32 17.82 16.92 17.61 6
007  Nard Brandsma HS(F12) 21.68 17.58 18.49 afg. 4
417  Jacob Scherjon BG 19.27 13.26 15.34 nat 10
063  Jan-Willem de Groot LS 19.29 16.05 13.12 15.52 8
418  Cornelis de Bruijn JV 19.05 14.60 16.76 17.75 7
042  Jaco de Groot ZV(F8) 22.21 18.72 afg. afg. 2
016  Oane Galama HS(F1) 21.40 19.53 afg. afg. 1
143  Thewis Hobma IJ(F10) 21.41 18.66 afg. afg. 3
011  Theo van Kooten VL(F15) 20.60 16.09 18.18 afg. 5
067  Jesper Demmer HS 18.73 b.s. 15.99 14.69 9
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.13 meter - Dames: 17.27 meter - Junioren: 20.26 meter - Jongens: 17.04 meter - Meisjes: 15.66 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.40 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.19 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.78 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.78 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond